Më mbaj mend (për 1 muaj)


Devis Xherahu - Kush Ta Mblodhi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Ta Mblodhi".
3. Video është e këngës "Kush Ta Mblodhi", por nuk këndohet nga Devis Xherahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Devis Xherahu - Kush Ta Mblodhi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Muzika & Orkestrimi:

Adrian Hila

Teksti:

Rozana Radi

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

25/03/2015

2015-03-25T14:45:11+00:00te gjithve u a the un sonte do ta le madje dhe zure be ne zemer peng me ke as gjumi nuk te ze pa mua me nuk fle s mendove ti ike u largove u ktheve me the se u rrembeve kush ta mblodhi kush ta mblodhi e kush ta mblodhi tyy un ta bera un ta bera ta bera 8 me 2 kush ta mblodhi kush ta mblodhi e kush ta mblodhi tyy
un ta bera un ta bera ta bera 8 me 2.(2x)

E dija un e dijaaaa se brenda teje flijaaaa un ta bera un ta bera ta bera 8 me 2.
kush ta mblodhi kush ta mblodhi e kush ta mblodhi tyy un ta bera un ta bera ta bera 8 me 2 kush ta mblodhi kush ta mblodhi e kush ta mblodhi tyy
un ta bera un ta bera ta bera 8 me 2.


Ky tekst u dërgua nga xonaa
Më Shumë Këngë Nga Devis Xherahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet