Më mbaj mend (për 1 muaj)


Devis Xherahu - Per Ty Mbarova

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty Mbarova".
3. Video është e këngës "Per Ty Mbarova", por nuk këndohet nga Devis Xherahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Devis Xherahu - Per Ty Mbarova  (Feat. Marly)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika & Orkestrimi:

Gent Myftaraj

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Marly

03/06/2017

2017-06-03T16:00:00+00:00Kur kalon prane meje,
nuk e sheh sa me trazon
me e mira ti je,
Dua nje shikim t'me fali
edhe frymen te ma ndali
ndoshta ti me perket..
Se ajo ritmin do ta ndjej,
vehten nuk e genjej,
nje si ajo nuk gjej,
Se ajo ritmin do ta ndjej
vehten nuk e genjej
si ty nuk gjej

Refreni

Un per ty mbarova
tani e kuptova dhe per vehte
dua te te kem

When I come again I wanna hear you calling my name,
And I nevah tell you what I'm feelin' cuz it's mine Eo-o-o
Yeah miah know dat miah see her again,
Tell her nevah dat miah want her again,
Wine again, me wanna see ya bailando,
Wanna see ya bailando


Më Shumë Këngë Nga Devis Xherahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet