A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Devis Xherahu - Ma Ka Fajin Zemra  (Feat. Vaske Curri)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/10/2017

2017-10-04T11:00:02

Featuring

Vaske CurriKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ma Ka Fajin Zemra" kënduar nga Devis Xherahu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Devis Xherahu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kelly. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Iku pa thënë asnjë fjalë,
Sot vetëm kujtimet mbaj,
Ndoshta e kam lëndu,por nuk e dija,
Isha një lojë,
Veç kaq,
Sa herë zhytem në mendime,
Të gjej aty unë sytë e saj,
Dhe unë si në faj pa pretendime,
Kerkoja dashurinë ta mbaj,

Ref.

Tani jam vet,
Shpirti mu ka vra,
Ta fala jetën ta dish se sa t'kom dasht,
Se ma ka fajin zemra,
Për ty rreh zemra,

Të mungonte sadopak
Asgjë më shumë jo nuk kom dasht
Ajo si dëgjoj lutjet e mia,
Asnje lamtumir sme tha,
Sa her kam pritur që të vijë,
Ah si kur te vije prap,
Do të përqafoja nuk do t'lija të mbaronte kurrë ky cast

Ref.

Tani jam vet,
Shpirti mu ka vra,
Ta fala jetën ta dish se sa t'kom dasht,
Se ma ka fajin zemra,
Për ty rreh zemra,Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019