A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Devis Xherahu - Embel Ti Me Pe


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/05/2018

2018-05-03T16:00:01

Muzika:

Gent Myftaraj

Teksti:

Marly

Teksti:

Santi


Embel ti me pe
Asnje fjale s’me the
Mendja me ka ngel vetem atje

Dicka ndjeva ne moment te pare
Zemer kurre si ty une nuk kam pare
Te kerkova,te kerkova gjithandej
Sado qe mundohem nuk te gjej

Ah ah ah ah ah ah...

Embel ti me pe
Asnje fjale s’me the
Mendja me ka ngel vetem atje x2

Pyes veten me mendon dhe ti
Do te shoh serish une nuk e di
E kuptova,e kuptova ne te dy
Ti je bere per mu e un per ty

Ah ah ah ah ah ah...

Embel ti me pe
Asnje fjale s’me the
Mendja me ka ngel vetem atje x2


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019