A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Devis Xherahu - Zarar...


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/07/2018

2018-07-07T13:00:04

Muzika:

Gent Myftaraj


KUDO QE SHKOJ PERHERE ME SHFAQESH TI,
TE TE HARROJ NUK KA KURRE MUNDESI,
ME THONE TE TJERET PER MUA TI MENDON,
KOHA PA TY JO NUK KALON,
NJE FJALE SIKUR T'MA THOJE
TA DIJA A ME DOJE,
CDO GJE DO BEJA PER TY

REF. 2x:
SA HERE UN TE SHIKOJ ME BEN ZARAR
ME BEN ZARAR
ME BEN ZARAR

TE DY ME FAJ JEMI UNE DHE TI,
QE E SHKATERUAM KETE DASHURI,
GENJEJ UN VEHTEN
DHE THEM NUK ME MUNGON,
KOHA PA TY JO NUK KALON,
NJE FJALE SIKUR TMA THOJE,
TA DIJA A ME DOJE,
CDO GJE DO BEJA PER TY

REF. 2x:
SA HERE UN TE SHIKOJ ME BEN ZARAR
ME BEN ZARAR
ME BEN ZARAR


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019