Më mbaj mend (për 1 muaj)

Devis Xherahu - Hajde Me Perqafo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Nuk e di se kush t’ka thene
Se me tjeter isha mbreme
Gjumi naten sme ka zene
Fajin ty ta ka joteme

Mos beso moj mos beso
Jane genjeshtra te gjitha keto
Nese ti vertet me do
Hajde dhe me perqafo

Cfare te duan moj le te flasin
Nga inati moj te pelcasin
Se kerkojne te prishin pune
Po un ty te dua shume


Mos beso moj mos beso
Jane genjeshtra te gjitha keto
Nese ti vertet me do
Hajde dhe me perqafo


Ky tekst u dërgua nga Grupi bam bum

Devis Xherahu - Hajde Me Perqafo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Me Perqafo".
3. Video është e këngës "Hajde Me Perqafo", por nuk këndohet nga Devis Xherahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Devis Xherahu:


Komente 0