Më mbaj mend (për 1 muaj)

Devis - Like  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

28/05/2020

2020-05-28T15:00:11+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Like" kënduar nga Devis.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Like".
Videoklipi nga Devis i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Lea Muharremi - Like

Une jam Lea
vajze me shume kulture
m`pelqen ti ndrroj stilet
e te dukem cool

cool te dukem ne qytet
cool edhe ne shkolle
fotos time ne facebook
te gjithe like t`ja bajne

Like ne shkolle like ne qytet
pelqejne stilin tim
komentet per ore e cast
ne facebook me vine

Jam qekjo qe jam
dhe cool du me mbet
shopingun e dua shume
blej dhe n`internet.

Mergim Gojani (Gimi) & Johnny - Like

ME MOBIL QDO DIT NE DOR
KOMENTON TI PER QDO ORE
LIKE ATY E LIKE KETU
UNE I SHKRETI TUJ PUNU

KTHEHEM VON NE SHTEPI
MEZI PRES TE RRI ME TY
POR TI NUK KE KOHE PER MU
SE FACEBOOK TE KA TRANU

Ti dashnin tash e ke gjet
Qka po lyp ne internet
Mua krejt me ke harru
Se Facebook te ka tranu...

O te raft pika moj Katile
Kush ta mesoi ket send
U prish Mahalla u prish Qyteti
Moj nafaka jem.

Mentor Kurtishi - Like

Me një like fillon e me fjal vashdon
Se di kur mbaron,24 ore kur me ty
me fol nuk po te duket vonë

2 ref.
Si je a je mirë , mirë faleminderit
Me një djalë facebook të zen pika e sherrit

Hajde me një like , hajde me një fjalë
Ti për pak s'mundesh me dalë ,24 orë
kur me ty me fol nuk po të duket vonë

4 ref.
Si je a je mirë ,mirë faleminderit
Me një djalë facebook të zen pika e sherrit
Më Shumë Këngë Nga Devis Xherahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet