Më mbaj mend (për 1 muaj)

Panos Psaltis & Devis Xherahu - Ti O Engjell (Aggele Mou) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti O Engjell (Aggele Mou)" kënduar nga Panos Psaltis & Devis Xherahu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 24 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
24

DËRGO TEKSTIN
Devis Xherahu
Publikimi: 04/06/2021
Teksti: Jorgo Papingji
Video Produksioni: DArt Channel
Music & Teksti: Panos Psaltis
Arrangement: Shkelqim Dule
Klarinete: Vis ShkodraniPanos Psaltis & Devis Xherahu - Ti O Engjell (Aggele Mou)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti O Engjell (Aggele Mou)".
3. Video është e këngës "Ti O Engjell (Aggele Mou)", por nuk këndohet nga Panos Psaltis & Devis Xherahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Devis Xherahu:


Komente 0