Më mbaj mend (për 1 muaj)

Devis Xherahu - Jo Jo Nuk Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Në pijetore unë jam ulur
Pi edhe mendoj
Për atë që unë e dua
Që e dashuroj
Ref.
Jo jo nuk dua
Tjetër dashni
Do të pi dhe do të qaj
Për sytë e zinj

Jam sëmurë dhe shumë po vuaj
S'më pyet asnjeri
Për atë që unë e dua
Prandaj do të pi
Ref.
Devis Xherahu
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/09/2021
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 19
Orkestrimi: Shkëlqim Dule
Video Produksioni: DArt Channel
Back Vocals: Denisa Gjezo
Solo Violine: Eraldo Feto
Styling: Dritan Duduci
Koreografia: Bardhi PojaniDevis Xherahu - Jo Jo Nuk Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jo Jo Nuk Dua".
3. Video është e këngës "Jo Jo Nuk Dua", por nuk këndohet nga Devis Xherahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Devis Xherahu:


Komente 0