Më mbaj mend (për 1 muaj)

Devis Xherahu - Asgje Si Me Pare Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ja, është plotësisht mesnatë.
Ora dymbëdhjetë kaloi.
Kam nevojë të shkruaj një mesazh,
tani që më mungon për ty dua të bisedoj.

[Ref:]
Asgjë nuk është më si më parë,
asgjë nuk ka kuptim pa ty.
Sa herë dëgjoj unë këtë këngë
Aq herë përlotem unë për ty

Asgjë nuk është më si më parë,
asgjë nuk ka kuptim pa ty.
Sa herë ti të dëgjosh këtë këngë
gjithmonë unë do të jem aty.

Ja, në dhomë i vetëm jam
dhe dëgjoj një melodi.
Mendjen time veç te ty e kam
dhe nuk e di unë, vallë a më kujton dhe ti.

[Ref:]
Asgjë nuk është më si më parë,
asgjë nuk ka kuptim pa ty.
Sa herë dëgjoj unë këtë këngë
Aq herë përlotem unë për ty

Asgjë nuk është më si më parë,
asgjë nuk ka kuptim pa ty.
Sa herë ti të dëgjosh këtë këngë
gjithmonë unë do të jem aty.

----------------

[Ref:]
Asgjë nuk është më si më parë,
asgjë nuk ka kuptim pa ty.
Sa herë dëgjoj unë këtë këngë
Aq herë përlotem unë për ty

Asgjë nuk është më si më parë,
asgjë nuk ka kuptim pa ty.
Sa herë ti të dëgjosh këtë këngë
gjithmonë unë do të jem aty.


Ky tekst u dërgua nga DashiDevis Xherahu
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/01/2022
Muzika: Devis Xherahu
Teksti: Jorgo Papingji & Devis Xherahu
Orkestrimi: Devis Xherahu & Lambert Jorganxhi
Video Produksioni: Blerim Salillari Films
Studio - Shkelqim Dule
Plays On Piano - Lambert JorganxhiDevis Xherahu - Asgje Si Me Pare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asgje Si Me Pare".
3. Video është e këngës "Asgje Si Me Pare", por nuk këndohet nga Devis Xherahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Devis Xherahu:


Komente 0