Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Dhimiter Dushi & Petrit Lulo - Festa E Lirise  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/1983

1983-11-30T23:00:00+00:00

Më Shumë Nga

Petrit Lulo

Pjesëmarrëse në

Festivali i 22-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Festa E Lirise" kënduar nga Dhimiter Dushi & Petrit Lulo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dhimiter Dushi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet