Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  5
 • Emri i Vërtetë:
 • Dhurim Berisha
 • Vendlindja:
 • Mitrovice 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Dhura është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Dhurim Berisha, njihet edhe si DHURA nga shoket e tij te ngushtë. Thuhet se muzika ishte hobi i tij qe nga femijëria e hershme ku thuhet se fiiloi te kendonte nga mosha 4 vjeqare por atë talent nuk e ndante me publikun per shkak te kushteve familiare.Thuhet se ka perfumduar shkollimin e mesem ne Mitrovicë në Gjimnazin "Frang Bardhi" dhe vazhdon ende mesimet ne fakultetin e Mitrovicës "Isa Boletini" (drejtimi nuk dihet). Njihet si njeri i dashur n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Looli

G-Fresh

Labbi

Bryte

Blacknight

Silent

Agon Istogu

Rexha-G

Bushtra

Amir

Tags: Dhura, Dhurim Berisha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet