Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhurata Me Foto Nga Plazhi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3
[13-08-2015]
Këngëtarja Dhurata Ahmetaj pas publikimit të projektit të saj të fundit "Bone pa mu" i cili rezultoi isuksesshëm, në fund të muajit do të publikojë edhe një projekt tjetër, bashkpunim me 2 Ton.

Por gjersa ka qenë e angazhuar me projekte dhe koncerte, ajo ka vendosur të shkëputet pak nga puna për disa ditë pushime. Së fundmi ajo bashk me të dashurin Argjendin kanë vizituar bregdetin shqiptar.

Dhurata ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku ka ndarë me fansat disa nga momentet e bukura që është duke kaluar atje. (B.A/Teksteshqip.Com)


      Dhurata Ahmetaj - Bone Pa Mu [Teksti dhe Klipi]

Komente 0