Më mbaj mend (për 1 muaj)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Jam Pa Ty” Nga Dhurata Ahmetaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[27-03-2016]
Dhurata Ahmetaj sapo ka sjellur projektin e saj më të ri, një këngë të titulluar "Jam pa ty" e që flet për dashurinë ndaj personit të zemrës dhe kërkim faljes që të kthehet.

Ky është projekti i saj i parë për 2016-tën, e ndërsa vitin e kaluar ajo solli vetëm një projekt por që rezultoi shumë i sikseshëm, fjala është për këngën "Bone pa mu".

Kënga është punuar nga Room 6 Production, e ndërsa tekstin e kanë shkruar vetë Dhurata & Teuta Krasniqi.

Videoklipi është realizuar në Prishtinë, nga "Imagine Films".
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      Dhurata Ahmetaj - Jam Pa Ty [Teksti dhe Klipi]

Komente 0