Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhurata Ahmetaj - Neper Nate Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

(come on and dance now)

Mos rri larg as dhe nje dite
nates sime ti jepi drite
ne endrren time atero
per nje moment ti nje jete jeto.

Over the skyes fly with me
looking for more stars
Listening our histories
cuz´ i always believed in dreams.

ref.:
Neper nate eja me mua te ikim
te te them sa te dua je motivi im
Neper nate eja me mua te ikim
te te them sa te dua deri ne pa mbarim.

Over the skyes fly with me
looking for more stars
Listening our histories
cuz´ i always believed in dreams.

ref.:
Neper nate eja me mua te ikim
te te them sa te dua je motivi im
Neper nate eja me mua te ikim
te te them sa te dua deri ne pa mbarim.

Neper nate
te ikim
te dua
pa mbarim.

NEPER NATE...Nuk kemi video për këtë këngë.
Dhurata Ahmetaj - Neper Nate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Neper Nate".
3. Video është e këngës "Neper Nate", por nuk këndohet nga Dhurata Ahmetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dhurata Ahmetaj:


Komente 0