Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhurata Ahmetaj - Une Ate E Du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

e di qe eshte shum gabiiim
e di qe tash eshte von per kthiimm
me fal qe tkam lendu kaq shumm
por zemer ate e du unn

se ti nuk e dinnn.. jo se dinn
sa shum un e ndjeeeej.. sa e ndjej

Ref;
Zemer me fal por un ate e duu
Zemer me faal, e di qe tkam lenduu
por tlutem kuptom ,un ate e duu
zemer me fal qe ty tkam lenduu

sa her shpinen un ta kthej
zemren tende e di qe e theej
duhet ta gjesh dike qe tdoon
ashtu sikur ti e meritooonn

e di sesht e drejtt ..sesht e dreejt
por ate e ndjeej.. sa e ndjejj

Ref;
zemer me faaal por un ate e duu
zemer me fal e di qe tkam lenduu
por tlutem kuptomm , un ate e duuu
zemer me fal qe ty tkam lenduu


Ky tekst u dërgua nga Almedina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Dhurata Ahmetaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/01/2013


Dhurata Ahmetaj - Une Ate E Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Ate E Du".
3. Video është e këngës "Une Ate E Du", por nuk këndohet nga Dhurata Ahmetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dhurata Ahmetaj:


Komente 0