Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhurata Ahmetaj - If You Like It Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  162

ski nevoj mu nal
as me pas kontroll
as me pas kontroll

se kur vjen puna ktu
krejt kan qef mem pas mu ndor
mu ndor

hajde mere
mos e le per naj natë tjeter
krejt kan qef
me pa dhuraten naked
ouououuouou
yeah yeah

if you like it
if you want it
if you need it
I give it to you(x3)

sdu met lon mu nal
e as me mendu
e as me menu

se ti e din shum mir
qe krejt kan qef mem pas mu
mem mu

hajde mere
mos e le per naj natë tjeter
krejt kan qef
me pa dhuraten naked
ouououuouou
yeah yeah

if you like it
if you want it
if you need it
I give it to you(x5)


Ky tekst u dërgua nga  dini98Dhurata Ahmetaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2014
Muzika: Nurteel
Teksti: Nurteel
Orkestrimi: Elephant
Video Produksioni: Imagine Films


Dhurata Ahmetaj - If You Like It
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "If You Like It".
3. Video është e këngës "If You Like It", por nuk këndohet nga Dhurata Ahmetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Dhurata Ahmetaj:


Komente 10