Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhurata Ahmetaj - Give It To Me (Golden Eagle Erotic) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Sa here une vij,
ti e din çka du me pi.
E du at' energi
Giv-giv give it to me

Ama veç pak, ah...
Ama veç pak po du me pi
Ama veç pak, ah...
Ama veç pak po du me pi

Ah! Give it to me
Erotic power give it to me
Ah! Give it to me
Erotic power give it to me
Ah! Give it to me
Erotic power give it to me
Ah! Give it to me
Erotic power give it to me


Dhurata Ahmetaj - Give It To Me (Golden Eagle Erotic)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Give It To Me (Golden Eagle Erotic)".
3. Video është e këngës "Give It To Me (Golden Eagle Erotic)", por nuk këndohet nga Dhurata Ahmetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dhurata Ahmetaj:


Komente 1