Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhurata Aliaj - S'ka Si Vajzat Shqiptare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  21

Ejjjjjj..
Ah moj zemra ime
se di qka tka xhet
mkan than je martuar
agje ne gurbet

Besen qe e lidhem
sot e ke harru
ke gjet ni anglese
e smendon per mu

Refrain:
Vetem po i qon dhamt
ti je ashiqare
jo nuk ka ne boté
si vajzat shqiptare

heej..

nje dit do tpendohet
po dot jet shum voné
ske per ta gjet dot
kté dashurin toné

heejj djalo heejj
djalo heejj heejj heejj

ah kjo zemér djalo
akoma té pret
ike pér njé vité
mbete né gurbet

Me lotét e mallit
se qellu shamija
dashnin mé té bukur
ma mori anglija

Refrain:2x
Vetem po i qon dhamt
ti je ashiqare
jo nuk ka ne boté
si vajzat shqiptare

heej..

nje dit do tpendohet
po dot jet shum voné
ske per ta gjet dot
kté dashurin toné


Ky tekst u dërgua nga  saranda

Dhurata Aliaj - S'ka Si Vajzat Shqiptare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Si Vajzat Shqiptare".
3. Video është e këngës "S'ka Si Vajzat Shqiptare", por nuk këndohet nga Dhurata Aliaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dhurata Aliaj:


Komente 0