A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Dora

1000 Kilometra ➡ 1000 Kilometres

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  2

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


1000 Kilometra

Koha e mir , e mir po un nuk jam me ty
Gjithqka shkon mir, shkon mir po ti nuk je aty
Dashuria e par e par per mua mbetesh ti
Dhe gjithqka qe sonte di e mesova un nga ti...
Si mund te jem e lumtur
Kur un jetoj pa ty...
As gjumi nuk me ze..
Kete gje ti a e din..

REF 2X:
As 1000 kilometra,
metra nga ti mua s'me ndajne
Jetoj me shpresa,
shpresa qe dikur te t'kem prane
Aromen tende, tende edhe ktu une e vrej
Te shoh ne enderr enderr sa here qe une flej

Sa veshtir sa veshtir sa kam nevoj per ty
I shoh te tjeret te lumtur por un nuk kam arsye
Zerin tend .. me duket qe degjoj
Sa her un per ty mendoj sa her qe foton ta shikoj
Si mund te jem e lumtur
Kur un jetoj pa ty...
As gjumi nuk me ze..
Kete gje ti a e din..

REF 2X:
As 1000 kilometra,
metra nga ti mua s'me ndajne
Jetoj me shpresa,
shpresa qe dikur te t'kem prane
Aromen tende, tende edhe ktu une e vrej
Te shoh ne enderr enderr sa here qe une flej

You know what? this thing wanna kill me
Tell my heart that u gonna ever be with me
Tell my heart that u are alive
Cause i will die without u by my side 2x

REF 2X:
As 1000 kilometra,
metra nga ti mua s'me ndajne
Jetoj me shpresa,
shpresa qe dikur te t'kem prane
Aromen tende, tende edhe ktu une e vrej
Te shoh ne enderr enderr sa here qe une flej


1000 Kilometres

(It's) a good, good weather, but I'm not with you
Everything goes well, goes well, but you're not here
You'll remain the first love, the first for me
And I've learned everything that I know tonight from you
How can I be happy, when I live without you?
I can't even fall asleep, do you know that?

Chorus 2x:
Even 1000 kilometres, metres can't separate me from you
I live with the hope, the hope that you'll be close to me someday1
Your, your smell, I feel it even here,
I see you in my dream, dream everytime I fall sleep

How hard it is, how hard, how much I need you,
I saw the others being happy, but I have no reason (to be happy)
It seems to me that I hear your voice
Everytime I think about you, everytime I see your photo
How can I be happy, when I live without you?
I can't even fall asleep, do you know that?

Chorus 2x:
Even 1000 kilometres, metres can't separate me from you
I live with the hope, the hope that you'll be close to me someday
Your, your smell, I feel it even here,
I see you in my dream, dream everytime I fall sleep

You know what? This thing wanna kill me
Tell my heart that you gonna ever be with me
Tell my heart that you are alive
Cause I will die without you by my side 2x

Chorus 2x:
Even 1000 kilometres, metres can't separate me from you
I live with the hope, the hope that you'll be close to me someday
Your, your smell, I feel it even here,
I see you in my dream, dream everytime I sleep

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019