A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Dora

Veq Ty ➡ Doar Tu

 Shqip ➡  Rumanisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Super Girl


Veq Ty

So tu ma ni
So tu ma ni
Lej ata qka thojn
Vec ty po du du du du du
Vec ty pot du du du du du

So tu ma ni
So tu ma ni
Ata skan qka thojn
Vec ty po tdu du du du du
Vec ty po tdu du du du du

Nese e nin veten posht un tngrehi nalt
Nese je najher nervoz t'shti me kesh ty prap
A po don mem pa ski nevoj dy her mem vet
E ki krahun tem gjithmon ti mun mu mshtet se

Me a say
Goten sonte veq per ty e thej
Dont run away
Ama ni kiss boy ama ni kiss ej

Baby a je tu e dit gjithmon po du me kon me ty
Jojo skena qka me prit mo
Hajde bohem bashk na dy

Ref.

Baby come over
Na e dina ku shkojna
Hajde rrina edhe pak
Hajde hajde rrina edhe pak
Baby come over
Na e dina ku shkojna
Jena bo per me kon bashk
Jena bo per me kon bashk

Baby a je tu e dit gjithmon po du me kon me ty
Jojo skena qka me prit mo
Hajde bohem bashk na dy

Ref
Baby come over
Na e dina ku shkojna
Hajde rrina edhe pak
Hajde hajde rrina edhe pak
Baby come over
Na e dina ku shkojna
Jena bo per me kon bashk
Jena bo per me kon bashk


Doar Tu

Nu-mi pasă, nu-mi pasă
lasa-i să vorbească
te vreau doar pe tine, tine, tine, tine
te vreau doar pe tine, tine, tine, tine
Nu-mi pasă, nu-mi pasă
nu asculta ce spun
te vreau doar pe tine, tine, tine, tine
te vreau doar pe tine, tine, tine, tine

Daca vreodată te simti prăbușit, te voi ridica
dacă vreodată te simti nervos, te voi face să râzi din nou.
daca vrei să mă vezi, nu trebuie să-mi ceri de două ori,
vei avea umărul meu să te sprijini, pentru că

spun
sticla o sparg doar pentru tine,
nu fugi,
dă-mi un sărut, băiete, dă-mi un sărut.

Iubite, nu vezi, mereu am vrut să fiu cu tine,
nu, nu trebuie să mai așteptăm,
hai să fim împreună.

Nu-mi pasă, nu-mi pasă
lasa-i să vorbească
te vreau doar pe tine, tine, tine, tine
te vreau doar pe tine, tine, tine, tine
Nu-mi pasă, nu-mi pasă
nu asculta ce spun
te vreau doar pe tine, tine, tine, tine
te vreau doar pe tine, tine, tine, tine

Iubite, haide, stim incotro ne îndreptăm
hai să ne liniștim puțin,
haide, haide, să ne liniștim puțin.
Iubite, haide, stim încotro ne îndreptăm
suntem meniți să fim împreună,
suntem meniți să fim împreună.

Iubite, nu vezi, mereu am vrut să fiu cu tine,
nu, nu trebuie să mai așteptăm,
hai să fim împreună.

Nu-mi pasă, nu-mi pasă
lasa-i să vorbească
te vreau doar pe tine, tine, tine, tine
te vreau doar pe tine, tine, tine, tine
Nu-mi pasă, nu-mi pasă
nu asculta ce spun
te vreau doar pe tine, tine, tine, tine
te vreau doar pe tine, tine, tine, tine...

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019