A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Dora

Kesh Kesh ➡ Ridi Ridi

 Shqip ➡  Italisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Arneda Halili


Kesh Kesh

Hmm STOP! Je tu m'qit prej kontrollës
s'po t'besoj kurrgjo qe po t'del prej gojës
pak para se me ja nis ti ksaj lojes
u dasht me ditë me kon ki pun

Ke menu sa let me shku te ajo vet
E mu kthy te un apet
ama jo me mu sta qet
djalo mbledhi mend
i poshter?.. ani nasht
veç kurrgjo se m'ke bo ti
Ça muj me t'bo pak me dashtë

Po don fajin me ma lon
ama un faj nuk kam
problemi ti je kon qata
ama un faj nuk t'kam

2x
S'e di ku je msu ama jo me ket qik
jo me ket qik, jo, jo me ket qik
s'e di ku je msu ama not with this chick
not with this chick, no, not with this chick

REF.:
Sot ti kesh, kesh, kesh
veq ki me u kthy tu kajt te un
tuj kesh, kesh, kesh
ki me pa qysh esht pa mu
Kesh, kesh, kesh
veq ki me u kthy tu kajt te un
tuj kesh, tuj kesh

Je tranu krejt
qysh e lype zemer e ke gjet
po t'kallxoj qe vet ti ki me mbet
asniher se dite sa kom vlejt
ma mir leje krejt
Je tranu krejt
qysh e lype zemer e ke gjet
po t'kallxoj qe vet ti ki me mbet
tjeter kush ka me dit sa un vlej
www.teksteshqip.com
ma mir leje krejt

2x
S'e di ku je msu ama jo me ket qik
jo me ket qik, jo, jo me ket qik
s'e di ku je msu ama not with this chick
not with this chick, no, not with this chick

REF.:
Sot ti kesh, kesh, kesh
veq ki me u kthy tu kajt te un
ti kesh, kesh, kesh
ki me pa qysh esht pa mu
Kesh, kesh, kesh
veq ki me u kthy tu kajt te un
ti kesh, ti kesh

aaaa aaaa
aaa aaaa


Ridi Ridi

Hmm.. stop! Mi stai facendo perdere il controllo
Non credo niente a quello che stai facendo uscire dalla bocca
prima di cominciare questo gioco devi sapere con chi stai avendo a che fare

Hai pensato a quant'è facile andare dall'altra
E tornare di nuovo da me
Ma questo non con me
Ragazzo riprenditi
se sei furbo
Niente di quello che mi hai fatto
l'hai fatto volendo

Vuoi lasciarmi la colpa
Ma io non ho colpa
Sei stato tu il problema
Io non ho colpa

2x
Non so con chi sei abituato ma non con questa ragazza
Non questa ragazza, no, non con questa ragazza
Non so con chi sei abituato ma non con questa guancia, no, non con questa guancia

REF.:
Oggi tu ridi, ridi, ridi
Da solo ritornerai piangendo e io starò ridendo, ridendo, ridendo
Hai visto com'è senza di me
Ridi, ridi, ridi
Da solo ritornerai piangendo e io starò ridendo, ridendo

Sei impazzito del tutto
Come hai cercato amore(cuore) l'hai trovato
Ti sto dicendo che resterai da solo...
Lascia perdere che un'altro saprà quanto valgo.

2x
Non so con chi sei abituato ma non con questa ragazza
Non questa ragazza, no, non con questa ragazza
Non so con chi sei abituato ma non con questa guancia, no, non con questa guancia

REF.:
Oggi tu ridi, ridi, ridi
Da solo ritornerai piangendo e io starò ridendo, ridendo, ridendo
Hai visto com'è senza di me
Ridi, ridi, ridi
Da solo ritornerai piangendo e io starò ridendo, ridendo

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019