Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ky është Urimi I Dhurata Dorës Për Ditëlindjen E Të Dashurit...


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
[13-10-2015]
Këngëtarja Dhurata Dora ka publikuar sot në rrjetin e saj social një fotografi bashk me të dashurin, ku edhe i ka dedikuar një mbishkrim atij me rastin e ditëlindjes së tij.

“Mirë, tash je një vit me i vjetër dhe nuk ke ndryshuar aspak. Kjo është mrekulli, pasi ti je i përsosur ashtu siç je. Urime Ditëlindja”, ka shkruar këngëtarja në postimin e saj në gjuhën angleze.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet