Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “Numrin E Ri” Nga Dhurata Dora


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  33
[25-03-2016]
“Numrin e ri” mban titullin kënga, e cila sapo erdhi e realizuar me videoklip nga videoproduksioni “Max Production”. Producentet jane BigBang Redbox, ndërsa teksti i këngës është shkruar nga Gjiko.

Refreni i këngës thotë:
"Se zemrën ta kom fal
Ta kom fal, ta kom fal
E ti e more djal
More djal, more djal"
Tekstin e plotë mund ta gjeni duke klikuar linkun e mëposhtëm.

“Zoom zoom” ishte kënga e fundit e këngëtares, të cilën e solli në bashkëpunim me reperin Vig Poppa vetëm në versionin audio.
 (TeksteShqip)

      Dhurata Dora - Numrin E Ri [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet