Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Top 200

Dhurata Dora - 1000 Kilometra  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  80

Komente nga Fansat

7 🔥🔥

17/08/2013

2013-08-17T23:59:07

Koha e mir , e mir po un nuk jam me ty
Gjithqka shkon mir, shkon mir po ti nuk je aty
Dashuria e par e par per mua mbetesh ti
Dhe gjithqka qe sonte di e mesova un nga ti...
Si mund te jem e lumtur
Kur un jetoj pa ty...
As gjumi nuk me ze..
Kete gje ti a e din..

REF 2X:
As 1000 kilometra,
metra nga ti mua s'me ndajne
Jetoj me shpresa,
shpresa qe dikur te t'kem prane
Aromen tende, tende edhe ktu une e vrej
Te shoh ne enderr enderr sa here qe une flej

Sa veshtir sa veshtir sa kam nevoj per ty
I shoh te tjeret te lumtur por un nuk kam arsye
Zerin tend .. me duket qe degjoj
Sa her un per ty mendoj sa her qe foton ta shikoj
Si mund te jem e lumtur
Kur un jetoj pa ty...
As gjumi nuk me ze..
Kete gje ti a e din..

REF 2X:
As 1000 kilometra,
metra nga ti mua s'me ndajne
Jetoj me shpresa,
shpresa qe dikur te t'kem prane
Aromen tende, tende edhe ktu une e vrej
Te shoh ne enderr enderr sa here qe une flej

You know what? this thing wanna kill me
Tell my heart that u gonna ever be with me
Tell my heart that u are alive
Cause i will die without u by my side 2x

REF 2X:
As 1000 kilometra,
metra nga ti mua s'me ndajne
Jetoj me shpresa,
shpresa qe dikur te t'kem prane
Aromen tende, tende edhe ktu une e vrej
Te shoh ne enderr enderr sa here qe une flej


Ky tekst u dërgua nga BBlertaKartolina (15)

2019-01-18 11:58:30
Tell my heart
that you are alive
Cause I will die
without u by my side
U krijua nga Naslla 2018-11-03 14:10:48
Koha e mirë, e mirë
Po unë nuk jam me ty
Gjithqka shkon mirë
Shkon mirë
Po ti nuk je aty
U krijua nga Ema 2018-09-17 15:01:54
Dashuria e parë,
e parë për mua
mbetesh ti.
Dhe gjithqka
që sonte di,
e mësova nga ti
2018-09-17 14:58:17
Sa vështirë, sa vështirë
Sa kam nevojë për ty
I shoh të tjerët të lumtur
por unë nuk kam arsye
2018-09-17 14:53:59
Zërin tënd
më duket që dëgjoj
Sa herë unë
për ty mendoj
Sa herë që
foton ta shikoj
2018-09-17 14:44:48
You know what?
This thing wanna kill me
Tell my heart that u
gonna ever be with me
2018-08-28 15:11:25
Si mund të jem e lumtur
kur unë jetoj pa ty?
As gjumi nuk më zë
Këtë gjë ti a e din?
2018-04-18 08:44:12
Sa veshtir sa veshtir
sa kam nevoj per ty
2018-04-18 08:44:31
Te shoh ne enderr enderr
sa here qe une flej
2018-04-18 08:44:46
Aromen tende, tende edhe ktu une e vrej
2018-04-18 09:33:48
As 1000 kilometra,
metra nga ti mua s'me ndajne
jetoj me shpresa,
shpresa qe dikur te t'kem prane
2018-04-18 09:34:12
Dhe gjithqka qe sonte
di e mesova un nga ti...
2018-04-18 09:34:18
Dashuria e par e par
per mua mbetesh ti.
2018-04-18 09:34:34
Gjithqka shkon mir,
shkon mir po ti nuk
je aty.
2018-04-18 09:34:44
Koha e mir,
e mir po un
nuk jam me ty.

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Dhurata Dora:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet