A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Dhurata Dora - Numrin E Ri


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  278

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/03/2016

2016-03-25T18:59:51

Music & Arrangement:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Lyrics:

Gjiko

Video Production:

MAX Production

Participating in

Zhurma Show 2016

Participating in

Top Music Awards 2016
Numrin e ri, jo nuk ta dho
Venet ku rri mos hajde ti mo
Nese msheh nrrug, drejtimin ndrro
Rrugen e njejt nuk e kena mo
Femnen e re, e kishe bo
E kishe bo ama spo mvyn krejt gjo
E aromen tem ski me ni ski me ni ski me ni mo

Te un sbon mo pjese kqyr niher cka ke shti n'mes nesh
Se e vetmja shpres iki kur ike ti (2x)

Se zemren ta kom fal
Ta kom fal ta kom fal
E ti e more djal
More djal more djal (2x)

What u want, what u want, what you wanna do now? (2x)
Cka po thu tash, cka po thu tash
Let it go let it go se ka kalu tash
Cka po thu tash? Ski cka thu tash
Let it go let it go let it go

Te un sbon mo pjese kqyr niher cka ke shti n'mes nesh
Se e vetmja shpres iki kur ike ti (2x)

Se zemren ta kom fal
Ta kom fal ta kom fal
E ti e more djal
More djal more djal (2x)

Cka po thu tash, cka po thu tash
Let it go let it go se ka kalu tash
Cka po thu tash? Ski cka thu tash
Let it go let it go let it go
What u want, what u want, what you wanna do now? (2x)


Lyrics submited by Leae-Cards (5)

U krijua nga Psycho 2019-02-24 16:44:55
Çka po thu tash
Çka po thu tash
Let it go, let it go
Se ka kalu tash
U krijua nga Suela mehmeti 2018-08-30 09:57:15
Se e vetmja
shpresë iku
kur ike ti
2018-08-30 09:54:36
Te unë s'bon mo pjesë
Kqyr niher qka
ke shti n'mes nesh
2018-06-07 19:16:27
Se zemren ta kom fal
Ta kom fal ta kom fal
E ti e more djal
More djal more djal
2018-05-26 09:49:37
numrin e ri jo nuk ta dho
venet ku rri mos hajde ti mo
nese msheh nrrug drejtimin ndrro
rrugen e njejte nuk e kemi mo

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019