A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Dhurata Dora - Kesh Kesh


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  1272

Fans' Comments

1 🔥🔥

01/12/2017

2017-12-01T17:00:07

Music & Arrangement:

Alandy

Lyrics:

Dhurata Dora

Lyrics:

Gent Fatali

Video Production:

MAX Production
Hmm STOP! Je tu m'qit prej kontrollës
s'po t'besoj kurrgjo qe po t'del prej gojës
pak para se me ja nis ti ksaj lojes
u dasht me ditë me kon ki pun

Ke menu sa let me shku te ajo vet
E mu kthy te un apet
ama jo me mu sta qet
djalo mbledhi mend
i poshter?.. ani nasht
veç kurrgjo se m'ke bo ti
Ça muj me t'bo pak me dashtë

Po don fajin me ma lon
ama un faj nuk kam
problemi ti je kon qata
ama un faj nuk t'kam

2x
S'e di ku je msu ama jo me ket qik
jo me ket qik, jo, jo me ket qik
s'e di ku je msu ama not with this chick
not with this chick, no, not with this chick

REF.:
Sot ti kesh, kesh, kesh
veq ki me u kthy tu kajt te un
tuj kesh, kesh, kesh
ki me pa qysh esht pa mu
Kesh, kesh, kesh
veq ki me u kthy tu kajt te un
tuj kesh, tuj kesh

Je tranu krejt
qysh e lype zemer e ke gjet
po t'kallxoj qe vet ti ki me mbet
asniher se dite sa kom vlejt
ma mir leje krejt
Je tranu krejt
qysh e lype zemer e ke gjet
po t'kallxoj qe vet ti ki me mbet
tjeter kush ka me dit sa un vlej
www.teksteshqip.com
ma mir leje krejt

2x
S'e di ku je msu ama jo me ket qik
jo me ket qik, jo, jo me ket qik
s'e di ku je msu ama not with this chick
not with this chick, no, not with this chick

REF.:
Sot ti kesh, kesh, kesh
veq ki me u kthy tu kajt te un
ti kesh, kesh, kesh
ki me pa qysh esht pa mu
Kesh, kesh, kesh
veq ki me u kthy tu kajt te un
ti kesh, ti kesh

aaaa aaaa
aaa aaaa


Lyrics submited by dhuratadora fans   Tonnidase-Cards (9)

U krijua nga Rana 2018-11-14 17:49:50
Hmm stop!
Je tu m'qit prej kontrollës
S'po t'besoj kurqjo
që po t'del prej gojës
U krijua nga bora 2018-09-09 18:54:50
Ki me pa
qysh është pa mu
Kesh, kesh, kesh
Veq ki me u kthy
tu kajt te unë
U krijua nga Verlinda Berisha 2018-06-02 13:21:12
Ke menu sa let
me shku te ajo vet
e mu kthy te un apet
ama jo, me mu s'ta qet
U krijua nga Anisaberisha 2018-05-14 21:06:49
Po don fajin me ma lon
ama un faj nuk kam
problemi ti je kon qata
ama un faj nuk t'kam
2018-03-14 15:38:10
S'e di ku je msu ama jo me ket qik
jo me ket qik, jo, jo me ket qik
s'e di ku je msu
ama not with this chick
not with this chick
no, not with this chick
2018-03-05 15:47:20
Je tranu krejt
qysh e lype zemer e ke gjet
po t'kallxoj qe vet ti ki me mbet
asniher se dite sa kom vlejt
U krijua nga Vlora B 2017-12-09 19:56:59
asniher se dite sa kom vlejt
2017-12-05 23:10:44
qysh e lype zemer e ke gjet 
po t'kallxoj qe vet ti ki me mbet 
asniher se dite sa kom vlejt 
ma mir leje krejt 
2017-12-03 10:57:07
djalo mbledhi mend
i poshter ani nasht
veç kurrgjo se m'ke bo ti
Ça muj me t'bo pak me dashtë

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019