A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Dhurata Dora - Qikat E Mia


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  158

Fans' Comments

5 🔥🔥

07/12/2018

2018-12-07T20:00:04

Lyrics:

Dhurata Dora

Production:

Dj A-Boom
[Intro]
Baby
Ruf mich nicht mehr an
Ich geh sowieso nicht ran cause

[Refreni]
Jom me çikat e mia
Nuk na nal policia
E ty po t'kap xhelozia
Sa her m'sheh me shoqe t'mia
Jom me çikat e mia
Nuk na nal policia
E ty po t'kap xhelozia
Sa her m'sheh me shoqe t'mia

[Pjesa 1]
Ora 4 n'mëngjes
Une hala po t'pres
Nuk o hera e parë
Që un vet mes
Derën e ki mshelë
Edhe teshat i ki n'thes
Taxin ta kom thirrë
Kot e ki çdo SMS
I don't need your money,
Yeah, me a get ma buiss money
T'kom thanë Mos u bo pis
Ama ti s'ke ngu hiç
Kapi teshat e ec, papi
Ec, ec,ec,ec
Mos u kthe back
Se ta boj X edhe tani t'boj Ex

Hajt se unë i kom shoqet knej
E mërzija hekët shpejt
As ato se çelin kur thirr
Se unë shoqet i kom real
Huh

[Refreni]
Jom me çikat e mia
Nuk na nal policia
E ty po t'kap xhelozia
Sa her m'sheh me shoqe t'mia
Jom me çikat e mia
Nuk na nal policia
E ty po t'kap xhelozia
Sa her m'sheh me shoqe t'mia

[Pjesa 2]
Du fragst dich
Woher dieses Outfit
Kommst auf nichts klar
seit dem es aus ist
Meine Mädels sind immer am start
Sowieso mit,
Jetzt willst du back
Aber baby nein so nicht

Po menon që shumë lehtë e ki me ta falë
Nuk e di ku je nis me ton ato fjalë

Se ça po thu po m'doket
Bla-bla-bla-bla-bla
Shuj se ta boj
Prra-prra-prra-prra-prra
S'ki nevoj me hate, a je tu e vrejtë?
Ti me mu ma
nah-nah-nah-nah-nah

Hajt se unë i kom shoqet knej
E mërzija hekët shpejt
As ato se çelin kur thirr
Se unë shoqet i kom real
Huh

[Refreni]
Jom me çikat e mia
Nuk na nal policia
E ty po t'kap xhelozia
Sa her m'sheh me shoqe t'mia
Jom me çikat e mia
Nuk na nal policia
E ty po t'kap xhelozia
Sa her m'sheh me shoqe t'mia

[Outro]
I'm wit' ma girls
Don't get on my way!

Jom me çikat e mia
Nuk na nal policia
E ty po t'kap xheloziia
Sa her m'sheh me shoqe t'mia
Jom me çikat e mia
Nuk na nal policia
E ty po t'kap xhelozia
Sa her m'sheh me shoqe t'mia


Lyrics submited by  Tonnidase-Cards (13)

2019-01-02 20:23:46
Derën e ki mshelë
Edhe teshat i ki n'thes
Taxin ta kom thirrë
Kot e ki çdo SMS
U krijua nga Kida 2019-01-02 20:21:37
Ora 4 e mëngjesit
Unë ala po të pres
Nuk o hera e parë
Që unë vet mes
U krijua nga urata vata 2018-12-29 19:21:04
Baby, ruf mich nicht mehr an
Ich geh sowieso nicht ran
2018-12-29 18:32:21
Jam me çikat e mia
Nuk na nal policia
E tu po t'kap xhelozia
Sa her m'sheh me shoqe t'mia
2018-12-21 18:06:31
Kot e ki çdo SMS
2018-12-21 18:03:53
Se ça po thu po m'doket
Bla bla bla bla bla
Shuj se ta boj
Prra prra prra prra prra
2018-12-15 11:25:26
Du fragst dich
Woher dieses outfit
Kommst auf nichts klar
Seit dem es aus ist
Meine mädels sind immer
2018-12-15 11:23:44
Sowieso Mir,
Jetzt willst du back
Aber baby nein so nicht
2018-12-13 20:37:11
Hajt se unë i kom shoqet knej
E mërzija heket shpejt
As ato s'e çelin kur thirr
Se unë shoqet i kom real
2018-12-12 13:54:36
T'kom thanë mos u bo pis
Ama ti s'ke ngu hiç
Kapi teshat e ec, papi
EC, EC, EC, EC
Mos u kthe back
Se ta boj X
2018-12-09 23:52:37
Po menon
që shumë lehtë e ki
me ta falë
Nuk e di ku je nis
me ton ato fjalë
U krijua nga @griselasollaku 2018-12-09 09:35:05
I'm wit' ma girls
Don't get on my way
U krijua nga Dorators 2018-12-08 15:23:10
I don't need your money,
Yeah, me a get a buiss money

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019