Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhurata Dora - Dolli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5

Verse 1.
U kon andërr story jonë
Edhe n'andërr ti po m'fol,
T'pata umbrell, vec ti m'mbrojte,
Shumë e ron bre, natën lonely.

Loti te syni me mall,
U bo i madh sa ni mal,
Si tel i kitares kjo zemër e thyme për ty o ka dridhet pa nal.

Loti te syni me mall,
Qiellin e kqyri me vaj,
Tjert festojnë për ty,
Un s'po muj me pi,
S'po muj me cu gotën nalt.

Refreni
Dolli dolli,
Dolli dolli,
Coni dolli,
Krejt përvec meje 2X.

Verse 2
A ma kthen edhe niher,
Po t'lutna kthe kohën e vjeter,
Mos më le vete,
Ktu e ki venin,
E larg kur je,
Une vec ma ngat po t'ni.
Po kthehu se e vrave,
Andrrën tonë e vrave,
E me to je shku.
Ooo valle krejt pi shoh në valle,
Une po nina e huj.

Refreni
Dolli dolli,
Dolli dolli,
Coni dolli,
Krejt përvec meje 2X.
Dhurata Dora
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/03/2023


Dhurata Dora - Dolli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dolli".
3. Video është e këngës "Dolli", por nuk këndohet nga Dhurata Dora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dhurata Dora:


Komente 0