A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Duka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Dhurata Duka është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 12 Dhjetor 2015, Dhurata Duka publikon videoklipin "Flakadane". Më datë 14 Nëntor 2016, Dhurata Duka publikon videoklipin "Dashni E Rrejshme". Më datë 23 Tetor 2018, Dhurata Duka publikon videoklipin "Amaneti I Vendlindjes"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Laureta Bega

Arlinda Lala

Nevrije Demolli

Arbesa Gashi

Eli Tufa

Mejreme Sermaxhaj

Valbona Zyberi

Mikela Mustafa

Adelina Kryeziu

Fitore Berisha


Tags: Dhurata Duka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019