Dhurata Shkembi
Dhurata Shkembi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Dhurata Shkembi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 12 Nëntor 2018, Dhurata Shkembi publikon videoklipin "Fajet E Tua". Muzika e këngës u punua nga Sardi Mneri, teksti u shkrua nga Gezim Mneri, ndërsa për orkestrimin u kujdes Naldi (Ronaldo Shtylla) & Sardi Mneri. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro. Më datë 4 Tetor 2022, Dhurata Shkembi publikon videoklipin "Shko". Muzika e këngës është kompozuar nga Zani Loca, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra. Videoklipi u prodhua ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0