Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Diadema

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Diadema është një grup artistësh i njohur. Diadema eshte Heavy Metal bend nga Prishtina. U formua ne vjeshte te vitit 2001 nga Kombetari dhe Çlirimi, pastaj ka hyre ne grup Albani (bas). Çlirimi nderkohe e ka lene grupin. Kombetari e ka marr per siper fomimin e grupit duke i kerkuar edhe te tjeret anetare. “Nje mbremje ne Qender Rinore te Prishtines nje grup e mbajti nje koncert edhe pastaj nuk i larguan hiq instrumentet. Me Shpendin (te cilin e njihsha pak edhe me heret) filluam te be...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Zanzi Band

Aragona Band

Glasses

K.E.K

Maad Linkz

Bam

King Records

Hithat

Rock Gjinis

Future Steps

Tags: Diadema, Dia Dema


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet