Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diagnoza - Tell Me (Feat. L.t.b)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


DIAGNOZA werss:#1

tell me what to do baby i lowe just you
smuj larg teje me qendru i whant to be with you
se ti je aj personi qe une me zemer e du
ty tka fal zoti me kalu jeten weq me mu
nashta na jem larg e spo dim qa me ba
zemer sun e kaloj jeten kurr kurr pa t`pa
qata du me ba gjithqka qe me ty me kan ngat
besom spo muj ma zemrat me ty mi pas larg
osht kogja nifar dashnie qe let nuk harrohet
un po t`kallxoj qe takimi me ty mu gjith m`kujtohet
se je person shum me wler n`jeten tem
ej zemra jem I dont Give a Fuck what i am
I love just you and I cant live without you
po du dashnin me ta shpre edhe anglisht
weq zdi loqk se ta kisha than edhe franqisht
te amo wau dita me t`than edhe spanjollisht.:P!

L.T.B werss:#2

tell me what to do se spo di as qa me bo
spo muj me jetu jeten kur se kom ngat ato
ama spo kishe qa me bo jeta po wazhdojke
e kom wrejt ni person gjith n`kit jet po mungojke
aj personi je ti dhe ki me kan gjith zemra jem
n`zemer tem je weq ti tjetra smun me bo wen
ej un po du me kallxu L.T.B per ty qa ndjen
weq me kan me ty edhe X6 e blen
po du mu sakrifiku shum weq me kan me ty
spo kom qef zemer qastin e fundit shpinen me ta kthy
ky sen zbesoj qe ko me ndodh qata mos ki frik
besom un prej teje kurr sko me ik
ko me t`nejt gjith ngat se e di pa mu sun jeton
e di edhe 1 sen qe ti weq mu um don
qa me bo qa me than kejt ksaj i erdh fundi
zemer ishalla sma len huq mem shku mundi.


Ky tekst u dërgua nga Shkurta


Nuk kemi video për këtë këngë.


Diagnoza
Publikimi: 07/12/2010


Diagnoza - Tell Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tell Me".
3. Video është e këngës "Tell Me", por nuk këndohet nga Diagnoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Diagnoza:


Komente 0