Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diagnoza - Urime Shen Valentini Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  8

nashta osht pak interesant me fol per qit tem
shen walentini o qifte tash osht ka wien
qa me bo qa me ble kejt jem ra n`hall
mos mi ble sen bjen n`pozit si me kan zdral
po edhe mi ble spo din a mi ble shtrejt a lir
jet tu u menu a mi ble lule a zingjir
po nejse n`kit rast un e kom mas leti
jom SINGLE per shen walentin a tash m`blen ti
m`falni ama un wet e kom qit mene
se kom marak kerkuna un mi ble sene
jo qe nuk kom pare se per pare kurr nuk heki
po edhe me pas tona senet si zgjedh leki
1 puthje per dodo besom qe mjaftonn
jo qe osht e madhe ama e din qe aj person t`donn
DIAGNOZA tash kit fest kejtwe osht ka jaw uron
kalofshi sa ma mir e dine qe femna ju donNuk kemi video për këtë këngë.


Diagnoza
Publikimi: 07/12/2010


Diagnoza - Urime Shen Valentini
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Urime Shen Valentini".
3. Video është e këngës "Urime Shen Valentini", por nuk këndohet nga Diagnoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Diagnoza:


Komente 0