Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Diamant Balidemaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Diamant Balidemaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 27 Dhjetor 2018, Diamant publikon videoklipin "Brumm Brumm". Më datë 14 Mars 2019, Diamant publikon videoklipin "Donut"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Don ProbleMC

G-Partt

Melache

Brave-L

Slitta

Bess (Familia Ideale)

Ralien

Albo 06

Fida

Diti-G


Tags: Diamant Balidemaj, Diamant

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet