A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Diamond

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
  • Age:
  • 35
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Diamond is a popular singer of Hip-Hop music. Rap-artisti i ri Diamond apo Diamant Binishi ka sjellë disa projekte muzikore. Më datë 5 Prill 2016, Diamond publikon videoklipin "Kejt I Kom". Më datë 20 Dhjetor 2016, Diamond publikon videoklipin "Chill". Më datë 6 Maj 2017, Diamond publikon videoklipin "Gjith". Muzika e këngës u punua nga 2Ton, teksti u shkrua nga vetë Diamond. Më datë 23 Shtator 2017, Diamond publikon videoklipin "Diamond". Muzika e këngës u punua nga 2Ton, teksti...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

SnapChat

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Big Night

Ummet

AroGanti

Mad Lion

Rameka

Eki

Rrufeja

B52

Baba Trodon

Prince Double H


Tags: Diamond, Diamant Binishi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019