Live Video

Diana Asllani - Ora E Mesimit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/07/2018

2018-07-19T11:30:59


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ora E Mesimit" kënduar nga Diana Asllani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Diana Asllani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin