Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Diana Dani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Diana Dani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 3 Mars 2018, Diana Dani publikon videoklipin "E Pamundur". Më datë 8 Gusht 2018, Diana Dani publikon videoklipin "Ilaç Ne Dashni", në bashkëpunim me Liridon Bajgora....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jetesa Gashi

Arijana

Suela Xholli

Hana Jahaj

Tina Qeli

Ronita Zeneli

Alma Kryeziu

Vali (F)

Suela Ismaili

Blerona Bytyqi

Tags: Diana Dani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet