Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diana Ruci - Per Nene Terezen (Feat. Jehona Shqiptare)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  368

O moj Nene Tereze e madhe
gjithmonë te kujtojme
na je gjendur ne halle
ndaj dhe ne nuk te harrojmë.

Ne zemrat njerezore
Ti gjithmone do jesh
sepse je hyjnore dhe
te kemi ne shpirt perherë.

Nga i madhi Zot
Ti seç u dergove
ndaj te themi sot
jeten na dhurove.

Ne do te jetojmë
ashtu siç`na vjen
se do ta kuptojmë
që vetveten e gjen.


Ky tekst u dërgua nga Neili


Nuk kemi video për këtë këngë.


Diana Ruci
Featuring: Jehona Shqiptare
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/02/2013


Diana Ruci - Per Nene Terezen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Nene Terezen".
3. Video është e këngës "Per Nene Terezen", por nuk këndohet nga Diana Ruci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Diana Ruci:


Komente 22