Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diana Ruci - Per Kaleshen C`me Merr Malli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Te erdha te porta te erdha nga halli
moj kaleshja ime do me mari malli
malli do me mare pa vajtur nje jave
me mua llastosesh bejken ke sevdane


Do iki do ikido iki sa me larg
do me mare malli m dergo nje karte
kaluan shume vite kaluan nje jete
moj kaleshja ime malli po me trete

Me zjarrin e jetes do te ndeze dhe ty
fjalet do ti ndalim do flasim me sy
hape hape porten hape qe te hyj
dhe ne zemren tende tretem si qiri


Ky tekst u dërgua nga SopokogaliroDiana Ruci
Publikimi: 13/08/2008


Diana Ruci - Per Kaleshen C`me Merr Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Kaleshen C`me Merr Malli".
3. Video është e këngës "Per Kaleshen C`me Merr Malli", por nuk këndohet nga Diana Ruci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Diana Ruci:


Komente 0