Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diana Ruci - Se C'Pash Nje Enderr Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Diana Ruci
Sec pashe nje enderr

Sec pash nje enderr
Nuk mund ta tregoj
Aman aman zemer
lerme te ligjeroj

E nje hije e rende moj
Nga gjumi me zgjoj
Aman aman zemer
lerme te ligjeroj

E vjen me te qeshur
Dicka me kerkon
Aman aman zemer
lerme te ligjeroj

Afronet prane veshit moj
Prape une enderroj
Aman aman zemer
lerme te ligjeroj

Kjo endre mallkuar moi
Vall ku nuk me coj
Aman aman zemer
lerme te ligjeroj

E shesh me shesh me hodhi moj
Ne hene me coi
Aman aman zemer
lerme te ligjeroj

Me ne fund te mires moj
Nje lule mi coi
Aman aman zemer
lerme te ligjeroj


Ky tekst u dërgua nga  eduartDiana Ruci
Publikimi: 01/06/2008


Diana Ruci - Se C'Pash Nje Enderr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se C'Pash Nje Enderr".
3. Video është e këngës "Se C'Pash Nje Enderr", por nuk këndohet nga Diana Ruci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Diana Ruci:


Komente 0