Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Diana Sadrija

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28
 • Vendlindja:
 • Gjakovë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 18 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
Diana Sadrija është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

5 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Eldona Rama

Gresa Rudaku

Ejonë Hasani

Elsa Fetahaj

Rita Kastrati (Poete)

Albana Hajra

Bleona Brahaj

Aurela Uka

Njomza Fetahaj

Florentina Zukaj

Tags: Diana Sadrija


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet