Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Diana Shillova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
 • Vendlindja:
 • Basel 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Diana Shillova është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Qysh ne Moshen 8 vjeqare, Diana filloi shkollen e Muzikes dhe ka marr pjese ne shume festivale si ne Zvicer, në Gjermani, ne Rusch Festivale, ne Europapark dhe ne vitin 2013 mbajti koncertin e madh me kengtaren e mirenjohur Maja Wirz, Open Air dhe u shoqrua nga ajo me nje duet. Ne vitin 2015 ne koncertin Ladies Nite, Diana beri premier me muzike klasike dhe pop. Diana ne Zvicer është e njohur me dy zhandrat e muzikes dhe është shperblyar me Synth...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Laura Radi

Dafina Buzhala

Ilira Gashi

Juvi

Fiorela Sahiti

Linda Sadiku

Arsinda

Irena Metalla

Eronida

Ana Golja

Tags: Diana Shillova, Diana


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet