Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  48
 • Emri i Vërtetë:
 • Desar Qosja
 • Vendlindja:
 • Elbasan 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Dichy është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Desar Qosja lindur ne Elbasan ne vitin 1998. Më datë 6 Shkurt 2016, Markel publikon videoklipin "Nje Moment", në bashkëpunim me Dichy. Më datë 18 Korrik 2016, Dichy publikon videoklipin "Dolce Vita". Më datë 15 Korrik 2017, Franci Rrasa publikojnë videoklipin "Ya Body", në bashkëpunim me Markel, Dichy & Bifi. Muzika e këngës u punua nga vetë Franci Rrasa. Më datë 22 Dhjetor 2017, Dichy & Ricupac publikojnë videoklipin "Molly". Për ork...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jurgen Çipi

Teson

Jointinjo

Solo

Leon

Lali Unik

Matolale

Marin

Çartani

Olsi Bylyku

Tags: Dichy, Desar Qosja


Komente mbi këtë artist