Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ricu & Dichy - Nuk Jam Si Dje Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sikur dielli n'sabah
Kemi dal ne
Sot gjynahet mi la

Nuk jam si dje
3x

Nuk e di sa do zgjas
2x
Koken e mbaj un lart
2x
Maj distancen, I'm hot
2x
Watch your mouth, you'll get shot
2x
Sikur dielli en sabah
Nona m'tha bir me ty urata
Jom tu menu kur do vij data
Mos mi pa mo tu bo repata

Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Publikimi: 05/10/2021
Produksioni: Lod Records
Beat/Instrumental: Idrri
Teksti: Dichy & Ricu
Video Produksioni: Dardan VisualsRicu & Dichy - Nuk Jam Si Dje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Jam Si Dje".
3. Video është e këngës "Nuk Jam Si Dje", por nuk këndohet nga Ricu & Dichy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dichy:


Komente 0