Më mbaj mend (për 1 muaj)


Didi - Rritu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rritu".
3. Video është e këngës "Rritu", por nuk këndohet nga Didi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Didi - Rritu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3

Komente

Asnjë Koment

16/04/2006

2006-04-15T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rritu" kënduar nga Didi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Didi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ardo. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

(Ref)x4
rritu rritu rritu rritu rritu n'men e nkry
se kto sene tjera bahen veq me ja msy

kta njerz kan prit pussi me na marr
nuk jon tu e dit qe jom tu hyp shkall mi shkall
tash ata prej inatit jon tu plas me minxi
spresin muziken un me lan

ju smuni mem nal krejt mu ba bashk
se as 5% sosht qa jom tu ba une tash
se ja nini zanin ma von veq kur un bertas
se ja shti repit thojt n'fyt e i jepi gaz

wum wum

jepi jepi jepi jepi gaz pak ma shum
per me mrri ti qetu ku jom un
jepi jepi jepi jepi gaz pak ma shum
ama prap se prap ti se mrrin qetu ku jom un

(Ref)x2
rritu rritu rritu rritu rritu n'men e nkry
se kto sene tjera bahen veq me ja msyMë Shumë Këngë Nga Didi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet