Më mbaj mend (për 1 muaj)

Didi - Per Ty E Kam  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  5

Pjesëmarrëse në

Top Fest 10

Komente

Asnjë Koment

09/06/2013

2013-06-08T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Ty E Kam" kënduar nga Didi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Didi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Didi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet