Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dido - Worthless Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I know what you came for
And I know when you'll leave
You came for my heart
And it's lost to me
For I won't stop you
I will open my door
My heart is here waiting
I don't need it no more
I know why you're leaving
And I'll just let it be
I am left with nothing
And now you're lost to me
For I can't stop you
I will open my door
My heart is here waiting
I don't need it no more

I know why you're waiting
Give me time breathe
Before you take my heart now
And just get up and leave
For I won't stop you
I will open my door
My heart is here waiting
I don't need it no more

For love makes a fool of me
For love makes a part of us
You know it's worthless
As worthless can be

For love makes a fool of me
For love makes a part of us
You know it's worthless
As worthless can be
Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Dido - Worthless
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Worthless".
3. Video është e këngës "Worthless", por nuk këndohet nga Dido.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dido:


Komente 0