Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dido - Northern Skies Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

I have returned to Northern Skies
Where Summer hasn't touched
The clouds that pass above

I have returned to sombre greys
Of days too early to come
And too hurried to stay

I have left a million stars
And an ocean light and clearly blue
I have left the warmth of the sun
And a million adventures not yet begun

For once there was beauty here for me
Under the wide Northern Skies
And once there was magic here for me
Under the wide Northen Skies

I saw trees as green and this dark as blue
Heartbreak and poetry with deeper roots
Now I know this is lonely country
And it leads me only back to the sea

For once there was beauty here for me
Under the wide Northern Skies
And once there was magic here for me
Under the wide Northen SkiesPublikimi: 01/01/2007Më Shumë Këngë Nga Dido:


Komente mbi këtë këngëDido - Northern Skies
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Northern Skies".
3. Video është e këngës "Northern Skies", por nuk këndohet nga Dido.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.