Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Diell Rushiti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  • Tetove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Diell Rushiti është një shkrimtar. Dielli Rushiti jeton ne Ferizaj dhe se shpejti do dali ne treg libri i tij i pare, i cili permban poezi dhe tregime per dashurine. Qe nga viti 2017 diell rushiti filloi te me muzik hip hop dhe ende vazhdon te krijoj kenge nje here jo ne televizione apo cd por vetem ne youtube kenga e par qe eshte publikuar ne youtube eshte dielli_05 16 vjet pastaj dhe te tjera....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Mahir Ademi

Iljaz Jashari

Kreshnik Ibrahimi

Gajur Pajaziti

Vahit Nasufi

Leonard Shala

Xheladin Hamza

Rinor Murati

Astrit Gjocaj

Perparim Blakaj

Tags: Diell Rushiti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet